PRINCESS® Croma Pharma Austia

PRINCESS® Croma Pharma Austia

Sistēma - intelekts, audu mīkstās vielas struktūras iezīmēšana.
Sekojošo hidromātisko mīksto audu deficīta apjomu iekaisuma sistēma.
Sejas bioarmēšanas jaunās metodes, deguna un zoda modelēšana, asaru dziedzeru korekcija, tehnika „bišu šūnas”, vektorais liftings, lūpu apjoma palielināšana.

Princess – aristokrātiski sertificēti filleri plaša spektra kontūrplastikas risinājumiem, biorevitalizācijai un bioarmēšanai.

Princess – vispopulārākie kontūrplastikas filleri Eiropā. 2009. gadā preparātu sērija bija cienīga Gada brenda – Monako 2009 nosaukuma, kā arī tai piemīt visuniversālākais un drošākais estētiskās medicīnas instrumenta imidžs.

Galvenās preparātu īpašības:
• Garas ķēdes biosintētiskās hialuronskābes koncentrēšanai;
• Augsts homogenizācijas līmenis;
• Visaugstākā dinamiskā noturība;
• Augsts līmenis biointegrācijai ar audiem;
• Maigs un elastīgs daudzfāžu gēls visu veidu korekcijai;
• Visfizioloģiskākā hialuronskābes koncentrācija – 23 mg/ml;
• Skābekļa klātbūtne gēla struktūrā;
• Maksimālais drošības līmenis;
• Minimāla palikušā BDDE saturēšana;
• Preparāti nepieciešami visdelikātāko pacientu ar paaugstinātu jūtīgumu vēlmju izpildīšanai.

Princess – drosme būt pilnīgai!

Bioatjaunošana PRINCESS atgriež ādai elegantu mirdzumu, gludumu un mitrinājumu, identiski atkārtojot dabas likumus un ārējo audu arhitektūru.

Kontūrplastika PRINCESS ļauj maigi un delikāti izdalīt preparātu audos, dabīgā veidā izlīdzinot ādu un dodot vēlamo apjomu. Pat pie nepieciešamības ievadīt lielāka apjoma filleri, tas ļoti maigi un vienmērīgi izlīdzinās ādā, netraucējot dabīgajai mīmikai un radot jaunas un elastīgas ādas efektu. Plastiskā fillera PRINCESS delikātums – kā solījums absolūti dabīgam rezultātam.

Preparāti ir izstrādāti vienā no vislielākajām Eiropas kompānijām – CROMA (Austrija). Jau 30 gadus Croma izlaiž jaunākos augstas elastitātes hialuronskābes šķīdumus oftalmoloģijai un estētiskajai medicīnai. Ilggadēja pieredze un aktīva sadarbība ar vadošajām medicīnas universitātēm ļauj iegūt maksimāli attīrītu un viendabīgu substanci, lai veidotu ideālu preparātu. Tieši tā tika radīta šodien patentētā S.M.A.R.T. ražošanas tehnoloģija.

Pateicoties S.M.A.R.T. tehnoloģijai tiek nodrošināta:
Vissaugstākās precizitātes korekcija;
Dabīgs un patiešām aristokrātisks skaistums;
Savienojamība ar jebkuru preparātu;
Preparāta ievadīšanas komforts;
Medicīniskas iejaukšanās pēdu izzuššana jau pēc pāris stundām;
Kopējā ādas stāvokļa atjaunošana pēc elastības un gluduma parametriem.

No liela apjoma līdz maigai un akurātai mazo grumbu aizpildīšanai. Korekcijas rezultātā āda būs mitrināta un starojoša ar ļoti vienmērīgu un dabīgu reljefu.
Preparāti PRINCESS® piepilda nogurušu ādu ar mitrinājumu un atgriež jaunību kā arī reljefa gludumu. Rezultātā – aktīvo šūnu dzīvotspējas atjaunošana.
PRINCESS® - samtains, maksimāli plastisks preparāts.
Visskaistākās un dabiskākās lūpas būs tieši ar PRINCESS®!
Pasvītrot kontūras, palielināt apjomu vai uzlabot dabīgo ādas krāsu tagad ir iespējams visaugstākajā klienta prasību līmenī.
PRINCESS® – unikāls preparāts apjoma korekcijai un jauniem klientiem. Šādos gadījumos nepieciešams iedarbības akurātums un maksimāls dabīgums.
PRINCESS® Filler un PRINCESS® Volume – elastīgi, daudzfāžu, homogēni, biodegradējami gēli pārsvarā no hialuronskābes visu veidu korekcijai.
Efekta ilgums pie PRINCESS® Filler un PRINCESS® Volume implantācijas sastāda no 6-8 līdz 12 mēnešiem.
Biorevitalizācija ar PRINCESS® Rich ir viena no efektīvākajām dabīga ādas hidrobalansa un dabīgo šūnu komponentu atjaunošanas programmām, kuru uzturēšana strauji pazeminās involūcijas procesā un pie stressa faktoru iedarbības.
PRINCESS® mezoterapijai un biorevitalizācijai tiek izmantota hialuronskābe, saistīta ar glicerīna molekulām. Tāda molekulu forma ir spējīga stimulēt apmaiņas procesus ādā uzreiz pēc ievadīšanas zonā ar hialuronskābes deficītu. Notiek ātrāka šūnu resursu atjaunošana, apmaiņas aktivizācija, pastiprināta šūnu mitrinājuma un starpšūnu vielas. Dotajā procedūrā tiek izmantotas nelielas preparāta dozas dabīgas audu arhitektonikas izveidošanai. Rekonstrukcijas process ar preparātiem PRINCESS® ir fizioloģisks, delikāts un rezultatīvs. Biorevitalizācija - visdabiskākā ādas atjaunošana īsā laika posmā.