Lead Fine Lift

LEAD FINE LIFT

Medicīniskie preparāti Regenyal Idea (HS 25%) – plaša korekcijas spektra filleris un Regenyal Idea Lips (HS 25%) – plastiskais filleris dabiskai sejas kontūras korekcijai un lūpu palielināšanai.
Pēc ievadīšanas audos, fillers piepilda grumbu un saglabā vajadzīgo audu apjomu, padarot grumbu nemanāmu. Fillera ievadi ieteicams atkārtot ik pēc sešiem – septiņiem mēnešiem.
Indikācijas: nazolabiālo kroku izlīdzināšana, “marionetes grumbu” vai mutes kaktiņu korekcija, “kiseta” (sīkas vertikālas grumbiņas virs augšlūpas) grumbiņu izlīdzināšana, zoda formas korekcija.

Biorevolumetrija Green injections

Biorevolumetrija – inovatīva injekciju metode apjomu korekcijai ar vienlaicīgu ādas atjaunošanu un restrukturēšanu. Kombinētie ilgstošas iedarbības medicīnas preparāti, stabilizētas un nestabilizētas hialuronskābes bāze (Itālija). Bio - Expander (HS 25%) – medicīnisks preparāts hipovolumetriskās destrukcijas korekcijai. IAL - System DUO (HS 25%) – medicīnisks preparāts lokālas hipovolumetrijas korekcijai. Darbs ar kanulu. Regenyal Super IDEA (HS 25%) - Virs kaulu audu apjoma atjaunošana: vaigi, žokļu kontūras, zods (Itālija). Biorevolumetrija kā jauna metode klīniskajā praksē, lai likvidētu apjoma deficītu un veiktu estētiskās problēmas korekcijas ar vienlaicīgu ādas restrukturēšanu. Jauna veida injekcijas materiālu Bio - Expander un IAL - System DUO ķīmiskās īpašības. Biorevolumetriķi, atšķirībā no filleriem, ne tikai atgriež audiem zaudētos apjomus, bet arī mitrina un aizkavē lokālu novecošanas procesu, pateicoties tā sastāvā esošajai brīvai hialuronskābei. Šie ir ļoti augstas kvalitātes preparāti. Pēc to biodegradēšanās seja nepaliek ‘’tukša’’, bet otrādi, izskatās veselīgāka un skaistāka. Indikācijas: dziļas grumbas, zaudēto vaigu apjoma atgriešana, vaigu kaulu akcentēšana, zoda formēšana, horizontālo pieres grumbu ārstēšana, neķirurģiska deguna korekcija, periorālās zonas korekcija.

Dermalais fillers Regenyal Idea

Regenyal Idea – uz biosintētiskas izcelsmes hialuronskābi (iegūta baktēriju fermentācijas rezultātā) bāzēts vienfāzes implants (skat.Т.1.), kuru kopējā sadarbībā radīja 2 kompānijas: Fidia Farmaceutici un Regenyal Laboratories. Hialuronskābe, kuru izmanto šī implanta ražošanā, identiska hialuronskābei kompānijas Fidia ražotajā preparātā IAL- System. Izziņai: uz šo brīdi tika izmantotas apmēram 2'000'000 IAL- System šļirces un netika konstatētas blaknes uz šo preparātu. Preparāta ekskluzivitāti garantē augsta tehnoloģija hialuronskābes ražošanā un attīrīšanā, kuru izstrādājusi kompānija Fidia Farmaceutici, – pasaules līderis hialuronskābes ražošanā, tostarp arī oftalmoloģijas vajadzībām, kur preparāta tīrības pakāpei ir ārkārtīgi liela nozīme.

Regenyal Idea implanta ražošanas svarīgākie posmi:
1) Tiek izmantota kompānijas Fidia ražotā hialuronskābe, kas garantē visaugstāko ražošanas procesa kvalitāti
2) Ražošanas procesā tiek izmantotas divu molekulāro masu hialuronskābes – 1 miljons un 2 miljoni Daltonu (* Regenyal Laboratories patents)
Dažādas molekulārās masas hialuronskābes izmantošana ļauj pielietot mazāku saistvielas BDDЕ daudzumu, jo pateicoties dažādām molekulārajām masām un, attiecīgi, dažādam garumam, hialuronskābes molekulas pašas veic sasaisti.

3) Augsta hialuronskābes koncentrācija ( 25 mg/g)
4) Krusteniskās sasaistes jeb Cross-link ar saistvielas BDDЕ (butadiola diglicedila estera) izmantošanu starpmolekulāro šķērssaišu veidošanā. Lai arī BDDE tiek uzskatīts par visnekaitīgāko izmantojamo reaģentu, šajā implantā tā daudzums ir samazināts aptuveni uz 30 %.
5)Vienlaicīga (tas ir svarīgi!) hidratācijas, sārmainās aktivizācijas un BDDE ievades nodrošināšana ražošanas procesā ir ļāvusi radīt vienmērīgu krustenisku sasaisti, izvairoties no pārmērīgas saistvielas BDDE klātbūtnes, izslēdzot paaugstināta blīvuma posmu, sabiezējumu un kunkuļu veidošanos.
6) Ražošanas noslēguma etapā notiekošā attīrīšana un diafiltrācija, kad tiek evakuētas BDDE atliekas, kuras nepiedalījās krustenisko saišu veidošanā, padara šo produktu par maksimāli “tīru”.
7) Īpašs homogenizācijas process rada vienfāzes gēlu, tā nodrošinot paaugstinātu pretestību pret brīvajiem radikāļiem un pret hialuronidāzes iedarbību, turklāt padarot preparātu ļoti homogēnu (viendabīgu) un ārkārtīgi plastisku.

Implants Regenial Idea – tas ir:
1. Biosintētiskas izcelsmes hialuronskābe (iegūta baktēriju fermentācijas rezultātā), ražotājs Fidia, kas ražo IAL-System un IAL-System АСР preparātus un ir līderis oftalmoloģijā izmantojamās hialuronskābes ražošanā, kur preparāta tīrības pakāpei ir ļoti svarīga nozīme!
2. Maksimāla izmantojamās hialuronskābes un paša implanta tīrības pakāpe (nav proteīnu atlieku un nukleīnskābju, bakteriālo endotoksīnu daudzums minimāls salīdzinoši ar citiem implantiem)
3. Procesa sterilitāte . Ražošana clean room 7 klasses (10.000 vienības uz 1 kubikpēdu)
4. Saistvielas BDDЕ samazināts daudzums (par 30% mazāk nekā līdzīgos implantos), skat. Т. 2.
5. Ražošanas sertifikāts ISО 9001, ISО 13485
6. Optimāla viskozitāte un teicama ekstrūzija (tiek izmantota adata 27G, ievadās caur adatu 30 G)
7. Vienfāzes gēls, kas nodrošina tā paaugstinātu rezistenci pret hialuronidāzes iedarbību un brīvajiem radikāļiem, turklāt padara gēlu ļoti homogēnu, tātad bez sablīvējumiem un kunkuļiem.
8. Pateicoties vienlaicīgai aktivēšanas, hidratācijas un BDDE saistvielas pievienošanas procesu norisei noteiktā ražošanas posmā, tas ir pilnīgi viendabīgs gēls.
9. Implants ir ārkārtīgi plastisks. Ievadot to ādā, gēlu nejūt kā svešķermeni.
10. Viegla kontrole, maiga ievadīšana un vienmērīga gēla izplatība noteiktā dermas līmenī.
11. Absolūti nav proteīnu atlieku.
12. Pārdomāta cena.
Regenyal Idea paredzēts:
• Vidēju un dziļu grumbu korekcijai (nazolabiālā kroka un nolaisti mutes kaktiņi, zoda rajons)
• Posttraumatisku vai vecuma izmaiņu radītu ādas defektu korekcija (rētas, grumbas, parēzes izcelsmes asimetrija)
• Sejas kontūras formēšana

Biorevitalizācija – ādas “bioatdzīvināšana” – injicējamā metodika ar medicīniskiem hialuronskābes preparātiem IAL- System (1,8% HS) un hialuronskābes ēteri IAL- System ACP (2% HS) (Itālija). Augu izcelsmes hialuronskābe. Ar vecumu saistīto ādas izmaiņu korekcija un profilakse. ’’Biorevitalizācijas zelta standarts”
IAL-SYSTEM – dabīgas hialuronskābes standarts biorevitalizācijai un grumbu korekcijai. IAL-SYSTEM™ ļauj atjaunot ideālu ādas fizisko stāvokli, veidot no jauna un ilgstoši uzturēt tādu stāvokli, kad iespējama optimāla šūnu funkcionēšana. Preparātam IAL-SYSTEM™ piemīt prolongēta iedarbība, pateicoties tā koncentrācijai, kura 40-70 reizes pārsniedz endogēnās hialuronskābes koncentrāciju. Tas palīdz HS ilgstoši palikt audos. Patiešām, pēc pakāpeniskas homogenizēta preparāta ievades notiek tā lēna uzsūkšanās audos, kas beigās noved pie HS koncentrācijas samazināšanās līdz fizioloģiskai normai. Pēc tam sākas normāli katabolisma procesi
Indikācijas:
sausa, vīstoša āda
jebkuras etioloģijas ādas dehidratācija
turgora un elastīguma samazināšanās
grumbas
fotonovecošanās, stress, smēķēšana, ādas sagatavošanas un/vai atjaunošanas procedūras: pīlingi, slīpēšana ar lāzeri,
dermabrāzija, plastiskās operācijas.
IAL System ACP

Hialuronskābe, polimērs ar krusteniskām starpmolekulārām autosaiknēm. IAL-SYSTEM АСР – nākamais solis biorevitalizācijas programmā.
Uzdevums – izveidot preparātu, kurš ļautu ilgstoši uzturēt pastāvīgu hialuronskābes koncentrāciju audos:
bez papildus ievadīšanas no ārpuses
nemainot HS ķīmisko struktūru, kategoriski izslēdzot jaunu ķīmisku savienojumu ievadīšanu HS sastāvā.
IAL-SYSTEM АСР – jauns gēls uz hialuronskābes bāzes ar tīklveida struktūru (pateicoties intramolekulāriem un starpmolekulāriem estera savienojumiem), radīts uz patentētas «auto – cross – linc» tehnoloģijas bāzes. Tam piemīt ilgstošāka biostimulējoša iedarbība. Tas ir pirmais biorevitalizators ar fillera īpašībām.
Hialuronskābes koncentrācija 20 mg/ml.
IAL-SYSTEM АСР neietilpst eksogēnas ķīmiskas vielas. Ūdens klātbūtnē hialuronskābes kompleksi sadalās, atbrīvojas biointeraktīva dabīga hialuronskābe.
IAL -SYSTEM АСР ir palēninātas iedarbības biorevitalizējošs produkts ar pagarinātu biostimulējošu iedarbību, kura, turklāt, ir biosavienojama. Tas paaugstina ādas mitrumu un elasticitāti, nodrošina reālu un ilglaicīgu ādas atjaunošanos. Pielietojums:
Maksimāla rezultāta sasniegšana un nodrošināšana ilgstošā laika periodā.
Iepakojums – vienreizējas lietošanas sterila īpašas konstrukcijas 1,0 ml šļirce. Komplektācijā atbalsts un 2 sterilas adatas (30 ½, 13 mm un 30 ½, 4 mm).