Mikropigmentācija

Mikropigmentācija

Mikropigmentācija ir kosmētiska procedūra, kuras mērķis ir noturīgs grims. Procedūras laikā ādā, epidermas līmenī, tiek implantēts pigments. Pigmenti ir speciāli radīti acīm, gan lūpām, gan uzacīm. Ar mikropigmentācijas palīdzību var uzlabot vai paspilgtināt sejas vaibstus. Pēc noteikta laika posma šī procedūra atstāj iespēju no jauna modelēt sejas līnijas vai veikt vizuālu acu, uzacu un lūpu liftingu. Lai tiktu pie skaistām acīm, lūpām vai uzacīm ir nepieciešamas 2 procedūras, bet kontūras un krāsas atjaunošanu veic reizi 12 vai 24 mēnešos.

Lūpu mikropigmentācija
Lūpas ir sejas visjūtīgākā daļa. Mikropigmentācijas uzdevums ir uzsvērt to pievilcību un justies sievietei pārliecinātai. Ar dažādu tehniku pareizu pielietošanu ir iespējams izcelt dabīgo lūpu kontūru, izcelt zaudēto sārtumu, optiski nedaudz palielināt vai samazināt to apjomu un veiksmīgi koriģēt asimetriju. Lūpu mikropigmentācija ir laba izeja gadījumos, kad lūpu krāsai ir tendence izplūst ārpus kontūras.

Acu mikropigmentācija
Acu līniju mikropigmentējot var panākt optiski biezākas un tumšākas skropstas, bet skatienu izteiksmīgāku. Glīti veidotas acu līnijas efektīgi izskatās jebkurai sejas formai un acu izgriezumam. Ar šo procedūru diemžēl nav iespējams imitēt šķidrās līnijas efektu, jo tas neizskatīsies estētiski. Galvenais uzdevums mikropigmentācijā ir nepārkāpt dabiskuma robežu. Acu mikropigmentēšanā ir vairākas iespējas – vienkārša līnija vai divkrāsu līnija ņemot vērā acu krāsu, var arī izgaismot plakstiņus. Mikropigmentācijā līnijas izēnošana rada nenoteiktu līniju, kas līdzinās ar kosmētisko zīmuli zīmētai līnijai.

Uzacu mikropigmentācija
Uzacis ir svarīgākā detaļa, kas ietekmē sejas izteiksmi un vaibstu proporcionalitāti. Pareizi izvēlēts uzacu biezums spēcīgi ietekmē acu skatienu un iespaidu par seju kopumā. Uzacu mikropigmentācija der visa vecuma cilvēkiem, jo tā var uzlabot nepilnīgu uzacu formu, izlabot asimetriju, optiski veikt liftingu „bēdīgām” uzacīm. Veicot uzacu mikropigmentāciju vienmēr tiek ņemta vērā dabiskā uzacu līnija, bet speciālists tikai uzlabo dabas doto. Pareiza uzacu forma sejai liek izskatīties sakoptai.

  • • Šim grimam ir universāla daba, tas ik brīdi liek izskatīties nevainojami jebkuros laika apstākļos - pludmalē, sporta zālē, saunā. Mūsdienīgai sievietei grims ir kļuvis par pienākumu, tādēļ šis faktors ir svarīgs strādājot profesijās, kur jāizskatās perfekti un pārliecināti jebkurā brīdī.
  • • Tā kā pigmentētās zonas ar laiku kļūst bālākas, tad sekojot stila un gaumes izmaiņām, var koriģēt gan kontūras, gan krāsu.
  • • Cilvēkiem zaudējot acu asumu, bet iegūstot krunciņas un pigmentāciju uz sejas, permanentais grims ir vienīgā iespēja ik dienas izskatīties lieliski un pārliecināti.

Ar mikropigmentācijas palīdzību var notušēt rētas, „zaķa lūpu”, notušēt alopēcijas skartos ādas laukumus, kā arī imitēt krūšu oreolu nenodarot veselībai nekādu kaitējumu.

Uzacis – 140 Euro

Acis (augša, starpskropstu aizpildīšana, līnija ar “astīti” acs ārējā kaktiņā) – 10 Euro

Lūpas - 160 Euro

Korekcija vienai pozīcijai - 50 euro