AESTHETIC DERMAL Mezoterapija

AESTHETIC DERMAL Mezoterapija

RRS® HA INJECTABLE


Biorevitalizācijas komplekss  4.62 mg/ml
Dermālais implants (pusfillers)
Biorevitalizācija
Anti-age mezoterapija
Sīko, virspusējo krunciņu “tīklojums”
Ādas atonija
Dehidratācija
RRS® HA INJECTABLE īpaši indicēts virspusējās dermas piepildīšanai, anti-age biorevitalizācijai. Hialuronskābe* kopā ar anti-age un biorevitalizācijas kompleksu sniedz ādai izcilu un acīmredzamu mitrināšanu.
RRS® HA INJECTABLE ir terapeitisks līdzeklis, kas novērš ādas novecošanos, stimulē nobriedušas, atoniskas un nogurušas ādas reģenerāciju. Īpaši rekomendējams nobriedušai, devitalizētai ādai un tiem, kuri pakļauti stresam un/vai uzturas piesārņotā vidē.
RRS® HA SKIN RELAX with BoNtA 568®

Biorevitalizācijas komplekss  0.3 mg/ml
Oligopeptīdi

Alternatīva Botulīna toksīnam.
Nobriedušai ādai.
Grumbu piepildīšana (Hialuronskābe*) + Ādas un mīmikas muskuļu relaksācija (BoNtA 586®)
Biorevitalizācija + Ādas relaksācija
Dermālais implants (pusfillers) satur nestabilizēto Hialuronskābi* un oligopeptīdus – pentapeptīdi, oktapeptīdi, heksapeptīdi.
Anti-age mezoterapija. Ādas un muskuļu relaksācija mīmikas un dekoltē zonās.
Samazina mīmisko grumbu dziļumu, izlīdzina tās. Lokāli samazina sviedru dziedzeru darbību. Prolongē Botulīna toksīna darbības laiku.RRS® HYALIFT® 75 PROACTIVE

Biorevitalizācijas komplekss  23.63 mg/ml
Nestabilizētā Hialuronskābe* 75mg un izcils biorevitalizācijas komplekss
Mitrināšana un Biorevitalizācija
Anti-age mezoterapija
Sīkas, virspusējas un vidēji izteiktas krunciņas
Samazināts ādas tonuss
Koncentrēta (pašuzsūkties spējīga) nestabilizētā Hialuronskābe virspusējo krunciņu piepildīšanai, dermas mitrināšanai un biorevitalizācijai. Papildināts ar anti-age un liftinga biorevitalizācijas kompleksu.


 


RRS® HA TENSOR LIFTBiorevitalizācijas komplekss  9.62 mg/ml
Anti-age mezoterapija,
Liftings,
Kolagēna un elastīna sintēze.
RRS® HA TENSOR LIFT īpaši indicēts virspusējo krunciņu piepildīšanai un dermas biorevitalizācijai, anti-age iedarbībai un momentānai ādas tonusa paaugstināšanai. RRS® HA TENSOR LIFT sniedz ādai izcilu un acīmredzamu mitrināšanu.  
Aizpildīšana + Reģenerācija + Tonizēšana/Liftings
Dermālais implants (pusfillers) satur 30 mg nestabilizētās Hialuronskābes*, kas bagātināts ar specifisku biorevitalizācijas kompleksu intensīvākam anti age efektam. DMAE dabīgam ādas liftingam.RRS® HA EYES

 


Biorevitalizācijas komplekss  27.3 mg/ml
Uzlabo acu zonas kontūru –  izlīdzina virspusējo, sīko krunciņu “tīklojumu”, Samazina/novērš tūsku, tumšos lokus un “nogurušu acu” sindromu
RRS® HA EYES ir speciāli izstrādāts ādai ap acīm. Nestabilizētā Hialuronskābe* veic gan piepildošu, gan biorevitalizācijas darbību. Īpašā formula satur vitamīnus, antioksidantus, mikrocirkulāciju uzlabojošu un ādas krāsu izlīdzinošas/balinošas sastāvdaļas.
Nestabilizētā HA + Biorevitalizācija
Dermālais implants (pusfillers), satur nestabilizēto Hialuronskābi*, biorevitalizācijas kompleksu, kas īpaši piemērots injekcijām ādai ap acīm.