Hialurox Nano Balance

Hialurox Nano Balance

Jauna procedūra, kas ir radīta taukaina ādai ar akne. Procedūra ir paredzēta ādas ārstēšanai un atjaunošanai, kāarītānormalizēādas tauku sekrēciju. Procedūras laikāar auksto lāzeri ādas dziļajos slāņos tiek ievadīti aktīvie ingredienti, kuri ir iekapsulēti nanosfērās (hialuronskābe, brūno aļģu ekstrakts –Algisium C). Katru dienu mūsu āda ir pakļauta ārējās vides agresīvajai iedarbībai (piesārņots gaiss, temperatūras maiņa, saules stari). Lai aizsargātu ādu, tauku dziedzeri sāk izstrādāt vairāk ādas tauku. Rezultātāsejas āda spīd un rodas akne.
Procedūra HIALUROX NANO BALANCE iedarbojas uz galveno akne rašanās iemeslu –ādas tauku pārprodukciju. Tāpat procedūras laikātiek iznīcinātas baktērijas, kuras veicina ādas iekaisumu. Tiek mazinātas arīpostakne parādības –rētas pēc akne kļūst mazākas vai tiek likvidētas, un sejas āda kļūst veselīga un.

KAS IR NANOSFĒRAS

Aktīvie ingredienti tiek fragmentēti līdz nano izmēriem un tiek ievietoti sfēriskajāapvalkā, kuršpasargātos no priekšlaicīgas sabrukšanas. Nanosfēras veicina aktīvo ingredientu nokļūšanu ādas dziļajos slāņos.

ALGISIUM C NANOSFĒRAS

Algisium C ir dabiskais aktīvais ingredients, kurštiek iegūts no brūnaļģēm ekstragēšanas ceļā.Algisium C atjauno ādu un regulēādas tauku sekrēciju, likvidēlieko sebumu un padara sejas ādu starojošu.

HIALURONSKĀBES NANOSFĒRAS

Hialuronskābe atrodas dzīvajos organismos. Savu izcilo atjaunojošo un mitrinošo īpašību dēļtātiek plaši pielietota medicīnāun estētikā. Hialuronskābe ir spēcīgs antioksidants, kāarītālieliski atjauno ādu ar rētām pēc akne.

AUKSTAIS LĀZERS HYALUROX

Stimulēādas elastīna un kolagēna sintēzi, tādējādi samazinot rētu izmēru Aktivēšūnu reģenerāciju Mazina ādas sebuma produkciju, cīnoties ar galveno akne rašanās iemeslu Kavēbaktēriju vairošanos, kuras izraisa akne Piemīt pretiekaisumaiedarbība Veicina aktīvo ingredientu iekļūšanu dziļi ādā

Hialurox Nano Balace (anti-acne procedūra problemātiskai ādai) 2st – 60Eur
Abonoments 6 procedūrām (maksājot visu summu uzreiz) – 330Eur