Hialurox-Aukstais lāzeris

Hialurox-Aukstais lāzeris

Hialurox ir pavisam jauna metode, kuru kā alternatīvu injekcijām izstrādājusi kompānija Corpora. Hialurox ir unikāla iekārta, kura ļauj skaistumkopšanas saloniem izmantot hialuronskābes spēju cīnīties ar grumbiņām, atjaunojot ādas apjomu un elastību, neizmantojot adatas vai ķirurģisku iejaukšanos.

HIALURONSKĀBE

Viela, kas atrodama visos orgānos un orgānu sistēmās, arī kaulaudos, saistaudos, asinīs un, protams, ādā. Cilvēka ādā hialuronskābe saista lielu ūdens daudzumu – viena hialuronskābes molekula var saistīt 1000 molekulu ūdens. Nesenie izmeklējumi pieradījuši, ka ādas novecošanas pazīmes ir cieši saistīti ar hialuronskābes daudzumu ādā. Jaundzimušiem bērniem hialuronskābes koncentrācija ādā ir visaugstākā. 40 gadu vecumā tā samazinās par 50% un pēc 60 gadu vecuma mums ir tikai 10% no tā hialuronskābes daudzuma, kāds mums bija dzimšanas brīdī. Tās daudzums nosaka ādas elastības pakāpi.

Tādi faktori, kā nelabvēlīgi ekoloģiskie apstākļi, nepietiekams ūdens daudzums šūnās, nesabalansēts uzturs u.c. mazina hialuronskābes izstrādes daudzumu. Rezultātā sejas ādā parādās grumbiņas, āda kļūst sausāka, novītusi.

HIALUROX PROCEDŪRAS NOSLĒPUMS

Hialuronskābe nevar iekļūt caur ādas porām, (bez aparāttehnoloģiju vai injekciju palīdzību) kas skaidrojams ar to, ka ādas poru diametrs ir 40 mikroni, bet hialuronskābes molekulas diametrs ir 75 mikroni.

Izejot caur epidermālo slāni, atjaunotās hialuronskābes molekulas stimulē jaunu hialuronskābes izstrādi (process ir līdzīgs šūnu dalīšanās procesam) dermālajā slānī, kā arī sekmē jauna kolagēna un elastīna izstrādes procesu, kurš ir pazīstams kā „retikulāro audu selektīva reģenerācija”.

Gēls ir bagatināts ar vitamīnu C, vīksnas ekstraktu, kam piemīt antihialuronidāzes efekts (hialuronskābes sabrukuma novēršana).

Hialuronskābes regulāra ievadīšana stimulē kolagēna un elastīna sintēzi, jaunu hialuronskābes molekulu izstrādi, sekmē šūnu migrāciju, regulē šūnu proliferāciju (vairošanos) un diferenciāciju, kā arī stimulē asinsvadu reģenerāciju un kolagēna šķiedru atjaunošanās procesu. Hialuronskābes ievadīšana dziļi ādā ir veids, kā atsvaidzināt ādu un ļaut tai izskatīties starojošai, atjaunot vingrumu un elastību, izlīdzinot grumbas un krunciņas, padarot sejas ādu gludāku un jaunāku. Hialuronskābes ietekmē aizplūst toksīni, pazūd brīvie radikāļi, veidojas jauni sīkie kapilāri, sintezējas daudzas ādai nepieciešamas vielas.

Procedūra seja+kakls 2st – 75Eur
Procedūra dekoltē zonai – 75Eur
Abonoments 6 procedūrām (maksājot visu summu uzreiz) – 410Eur