Biorevolumetrija Green injections

Biorevolumetrija Green injections

Biorevolumetrija – inovatīva injekciju metode apjomu korekcijai ar vienlaicīgu ādas atjaunošanu un restrukturēšanu. Kombinētie ilgstošas iedarbības medicīnas preparāti, stabilizētas un nestabilizētas hialuronskābes bāze (Itālija).

Bio - Expander (HS 25%) – medicīnisks preparāts hipovolumetriskās destrukcijas korekcijai. IAL - System DUO (HS 25%) – medicīnisks preparāts lokālas hipovolumetrijas korekcijai. Darbs ar kanulu. Regenyal Super IDEA (HS 25%) - Virs kaulu audu apjoma atjaunošana: vaigi, žokļu kontūras, zods (Itālija).

Biorevolumetrija kā jauna metode klīniskajā praksē, lai likvidētu apjoma deficītu un veiktu estētiskās problēmas korekcijas ar vienlaicīgu ādas restrukturēšanu.
Jauna veida injekcijas materiālu Bio - Expander un IAL - System DUO ķīmiskās īpašības.

Biorevolumetriķi, atšķirībā no filleriem, ne tikai atgriež audiem zaudētos apjomus, bet arī mitrina un aizkavē lokālu novecošanas procesu, pateicoties tā sastāvā esošajai brīvai hialuronskābei. Šie ir ļoti augstas kvalitātes preparāti. Pēc to biodegradēšanās seja nepaliek ‘’tukša’’, bet otrādi, izskatās veselīgāka un skaistāka.
Indikācijas: dziļas grumbas, zaudēto vaigu apjoma atgriešana, vaigu kaulu akcentēšana, zoda formēšana, horizontālo pieres grumbu ārstēšana, neķirurģiska deguna korekcija, periorālās zonas korekcija.

Regenyal Idea Bio - Expander (HS 25%) 1.1 ml – 160 Eur
IAL - System DUO (HS 25%) 1 ml – 175 Eur Darbs ar kanulu.
Regenyal Super IDEA (HS 25%) 1 ml – 160 Eur